Thursday, February 7, 2013

Alexandre Vauthier Spring Summer 2013

While NYFW is already underway, I'm still catching up with the Paris couture shows. Alexander Vauthier's collection is quite noteworthy with an abundance of pants, all-black palette with sleek gold accents for the neck, wait and ankles. There are sharp edges and slits everywhere as well as tuxedo details and daring placement of see-through materials. Another collection which I cannot wait to see on the red carpet.. Would look good on Gwenyth Paltrow and Cate Blanchett. 

New York Moda Haftası başlamışken ben her zamanki gibi geriden takip ediyorum ve Paris Couture haftasında geziniyorum. Alexandre Vauthier'in seksi koleksiyonunu es geçemezdim. En çok öne çıkanlar pantolonların hakimiyeti, siyahın mutlak egemenliği, boyun, bel ve ayak bileklerindeki altın tasmalar, keskin hatlar, smokin detayları, cesur yırtmaç ve pencereler ile daha da cesur transparanlar. Kesinlikle kırmızı halıda görmek için sabırsızlandığım bir koleksiyon daha. 


3 comments:

 1. Kadın vücudunun tüm çekici hatlarını ortaya çıkaran feci seksi kıyafetler bunlar. Kesinlikle Heidi Klum'un üzerinde görmeyi bekliyorum.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Feci bence de :) Heidi'ye en sondaki çok güzel olur bence, diğerleri biraz küçük göğüslüler için, ne dersin?

   Delete
  2. Bende en sondakinin tam Heidi'ye göre olduğunu düşünüyorum :)Belki bir de sondan iki önceki. Zaten benziyorlar birbirine.

   Delete